Společnost křesťanů a Židů je nevládní nezisková organizace, která se zabývá mnoha kulturními a vzdělávacími akcemi, jejichž organizace a příprava stojí často jen na dobrovolné práci a obětavosti malé skupinky pracovníků a pracovnic. I když se snažíme čerpat finance z různých dotací či nadačních fondů, bez členských příspěvků a darů bychom se neobešli. Proto jsme vděční za jakoukoli finanční částku, nejlépe pravidelně zasílanou na náš účet 579709683/0300, např. 50-100 Kč měsíčně.

Pokud Vás myšlenka židovsko-křesťanského dialogu a jeho dalšího šíření zaujala, můžete se stát naším členem/členkou. Členskou přihlášku Vám rádi zašleme e-mailem - přihlašte se, prosím, na naší e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Členský příspěvek byl letos (v roce 2015) stanoven na min. 500 Kč ročně. Připravujeme také různé členské slevové poukázky a dárky.

Pokud se z jakéhokoli důvodu nechcete stát členem/členkou SKŽ, ale přesto byste rádi podpořili naši činnost, budeme velmi vděční za jakýkoli Váš příspěvek na výše uvedené číslo účtu.

Děkujeme!

Za výbor SKŽ

Zora Nováková, předsedkyně